Kronika Gryżyny

Drodzy Państwo,

dostaliśmy takiego oto maila od Annette Brown, która od dłuższego czasu pracuje nad książką  dotyczącą Gryżyny:

Kronika Gryżyny została już wydrukowana i jest gotowa do wysyłki. Chodzi tutaj o dwa tomy w formacie A4, około 700 stron, z dużą ilością zdjęć, najczęściej czarno-białych, 10 stron w kolorze.
W zasadzie Kronika została przeze mnie ukończona już w 2014 roku, a teraz ją jeszcze raz gruntownie przerobiłam i poszerzyłam.
To dwutomowe wydanie kosztuje 75,00 Euro plus 15 Euro koszty wysyłki, tak więc w sumie 90,00 Euro.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, to nie zwlekajcie z zamówieniem, ponieważ jest tylko 50 egzemplarzy, a nie mam zamiaru zlecać drukowania kolejnych.
PS: wszyscy, którzy zamówili Kronikę już w 2014 roku, otrzymają ją za ówczesną cenę, czyli 55,00 euro z wysyłką.
Annette Brown,
Od tłumacza tekstu Anetty Brown: To wspaniale, że powstała taka nasza gryżyńska Kronika, którą przecież piszemy dalej sami, każdym naszym dniem związanym z tą urokliwą miejscowością. Autorka włożyła mnóstwo pracy i zaangażowania w swoje dzieło! Podziwiam i dziękuję.
Mirosław Urbańczyk
I jeszcze słowo ode mnie, Magdy Mis: postanowiliśmy kupić te książkę dla Stowarzyszenia Przyjaciół Gryżyny, za pieniądze pochodzące z Państwa składek członkowskich. Wszyscy, którzy będą mieli ochotę ja przeczytać, będą mieli ku temu sposobność: jak tylko przyjdzie przesyłka od Annette, kronika będzie do wypożyczenia w Gryżynie, w domu pod numerem 14 🙂
Hurra!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kronika Gryżyny

  1. Anonim pisze:

    Gdzie mogę zamówić Kronikę Gryżyny?

Możliwość komentowania jest wyłączona.