Sąsiedzi Sąsiadom

W sobotę, 17 sierpnia 2013 o godz. 17:00 mieszkańcy Gryżyny i jej miłośnicy spotkają się na placu przy starej fontannie (i niedawno odsłoniętych schodach) by spędzić ze sobą kilka miłych chwil.
Będzie muzyka, tańce, dobre jedzenie i świetne towarzystwo.
Każdy kto ma ochotę przynieść na to spotkanie jakiś domowy smakołyk albo włączyć się w organizację będzie mile widziany. Wszyscy inni także!
Dzieci zaprosimy na placu już około godz. 16 by przygotowały dekorację i wzięły udział w zajęciach plastycznych.
Serdecznie zapraszamy!

fontanna i palac

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Sąsiedzi Sąsiadom

 1. Asia M. pisze:

  i będzie drewniana podłoga,kolorowe żarówki i dobra muzyka do tańca!a ja przyniosę misę swojej słynnej pasty:).

 2. Mirek pisze:

  Podłoga była, żarówki w jednym kolorze też, muza fajna.. Tylko co z tą pastą??? Chcę pasty!!!

 3. zk pisze:

  I jak było? W tę księżycową noc wszędzie, w całym kosmosie, pachnie Gryżyną i Gryżynką..

 4. s.w. pisze:

  Ja też zgłaszam reklamacje : żarówki nie były kolorowe , pasty nie było i w dodatku na hasło „panie proszą żołnierzy do tańca ” trzech z nich mi odmówiło ( w tym jeden generał ).

 5. Asia M. pisze:

  Winnam wyjaśnienie w takim razie:).Pasty nie było bo w ferworze przygotowań do imprezy nie wystarczyło już mi czasu na gotowanie.Ale spokojnie, jeszcze jej spróbujecie przy innej okazji:).
  Co do żołnierzy to miałam więcej szczęścia niż sw,bo mi się trafił nie dość, że przystojny to jeszcze umiał tańczyć!:))
  Wyciskał ostatnie poty na parkiecie w tym swoim mundurze i na moje propozycje uwolnienia się od niego,tłumaczył mi łamaną angielszczyzną, że jego dowódca by mu głowę urwał gdyby zdjął czapkę czy mundur:).
  Żołnierze bez wątpienia dodali kolorytu naszej imprezie. Czułam się momentami jakbym występowała w filmie wojennym gdzie jest wątek o tym jak to nieopodal wsi stacjonuje jednostka wojskowa i żołnierze urywają się na potańcówkę:).

  Niekwestionowanym królem parkietu wg.kobiet był lekki jak piórko Piotrek Twardochleb .Mimo gabarytów tańczył świetnie a my kobiety razem z nim.Super się bawiłam i do tego nic nie wypiłam!:).ps. Na drugi rok ja załatwiam DJ.
  Pozdrawiam wszyStkich !

 6. Asia M. pisze:

  Zapomniałam dodać,że pogodę zesłały nam chyba dobre Gryżyńskie duchy.To była ciepła, księżycowa jasna noc a wielkie dęby w świetle księżyca wyglądały majestatycznie i pięknie. Nasz Plac po dawnej willi Rupnowa żyje na nowo, tak jak przed laty:).

Możliwość komentowania jest wyłączona.