Ważne sprawy!

Drodzy Gryżynianie 🙂

W związku z  planowanym na 21 maja zebraniem wiejskim proponujemy Państwu zgłaszanie swoich uwag , propozycji i zapytań na kartkach ( może być anonimowo ) i wrzucanie ich do skrzynki , która będzie wystawiona w sklepie od dnia  25  kwietnia  do  7 maja.

Wszystkie  poruszone  przez Państwa  sprawy  omówimy na majowym zebraniu.

Równocześnie zapraszamy wszystkich do pomocy przy obsadzaniu roślinami  placu przy altanie w sobotę, 30  maja o godz. 18-tej .

Po pracowicie spędzonym czasie zrelaksujemy się przy ognisku, pieczonych kiełbaskach i piwie .

Zapraszamy 🙂

Sołtys i Rada Sołecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Ważne sprawy!

 1. m.m. pisze:

  Ojej ! Pomyłka w dacie ! Nie 30 maja a 30 kwietnia ! Czyli w tę sobotę spotykamy się przy altanie a nie dopiero w maju .

 2. Hanka pisze:

  Witam wiosennie Wszystkich Gryzynian – podobno zawitała do Gryżyny nasza kuzynka Mycha , która spędzała wakacje u nas w pałacu w latach pięćdziesiątych i udało jej sie od razu spotkać z Martą! (Widziałam zdjęcie). Odżyły w niej dawne wspomnienia – i jak tu nie mowić ze Gryzyna nie wciąga ! Ciagle jest magiczna mimo upływu lat. Dziękujemy w imieniu Mamy za pozdrowienia od Pani Aliny Majko!

 3. m.m. pisze:

  Miłą pogawędkę ucięłyśmy sobie pod pałacem . Halina W. próbowała przekonać pracownika pałacu by go od środka Waszej kuzynce pokazał ale był nieubłagalny. Myślę sobie , że może to i lepiej – zmiany tam wszak tak duże , że i rozczarowanie mogło być spore.
  A sentyment do Gryżyny jak widać wszystkich nas i wszystkich Was nie opuszcza.
  I tak trzymać !
  Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę a Waszą Mamę szczególnie .No i nieustannie zapraszamy.
  W czerwcu organizujemy imprezę na okoliczność nocy świętojańskiej .Mamy nadzieję ,że dopiszecie ?

 4. Marzena pisze:

  Pojechałam specjalnie 21 maja na zebranie, gdzie ono się odbyło ponieważ niestety nie udało mi się go zlokalizować?

 5. Marzena pisze:

  Dalej nie wiem gdzie było zebranie chyba zadaje niewygodne pytania, a może na zebraniu mieli być tylko ci co byli a nie wszyscy ?? (- : tak to rozumiem (-: Pozdrawiam

 6. Marta M. pisze:

  Coprawda w tym ogłoszeniu dot. prośby o kartki z pomysłami i pytaniami do Rady Sołeckiej nadmieniliśmy o planowanym zebraniu , ale że było to przeszło miesiąc przed terminem zebrania – a o zebraniu zawsze informujemy tydzień przed dodatkowymi ogłoszeniami – myśleliśmy , że wszyscy domyślą się , że zebrania nie ma . Jak widać nie mieliśmy racji , należało o odwołaniu także poinformować. Nauczka dla nas na przyszłość . Wszystkich wprowadzonych w błąd przepraszamy a Ciebie szczególnie jako , że specjalnie przyjechałaś !
  Zebranie nie doszło do skutku z kilku przyczyn .
  Nawiasem mówiąc pudełko na kartki od mieszkańców było niestety puste …
  Myśleliśmy , że to dobra forma kontaktu z mieszkańcami , że to usprawni przebieg zebrania ale i tu pomyliliśmy się . Jak widać nieustannie uczymy się …
  Pozdrawiam i do zobaczenia .

 7. Dyla Piotrowska pisze:

  A kiedy nastąpi „okoliczność nocy świętojańskiej”? Ja się wybieram!

 8. Marzena pisze:

  Tylko proszę się upewnić jeszcze tydzień wcześnie czy się odbędzie bo to różnie bywa ….

 9. Marta M. pisze:

  Jako , że faktyczna noc świętojańska wypada we wtorek przeniesiemy ją na sobotę 25 czerwca . Mamy nadzieję , że paproć poczeka i zakwitnie parę dni później niż zwykle . Wkrótce napiszemy co planujemy na tę noc . Mamy nadzieję , że będzie udana . Zapraszamy !

 10. Marzena pisze:

  Pani Marto,
  Takich co wszystko pomiędzy sobą załatwiali przez 30 lat już w Gryżynie mieliśmy. Bardzo Panią sobie cenię i liczę, że Pani to zmieni i zmieni się zwyczaj załatwiania wszystkiego w gronie 3 osób z zza płotu.
  Ideą jest aby wszystkich zjednoczyć, więc niech i wszyscy mają możliwość o decydowaniu w ważnych dla Gryżyny sprawach.

 11. Marta M. pisze:

  Ja także uważam , że udział mieszkańców w tzw. życiu wsi , ich integracja to rzecz bardzo ważna . Tak niewielu nas tu mieszka , że powinno to być łatwe . A jednak jak sama
  wiesz , łatwe nie jest . Dlatego z jednej strony miło mi , że na mnie liczysz a z drugiej martwię się , że mogę Cię zawieść. Ale … musi się udać !
  Pozdrawiam .

Możliwość komentowania jest wyłączona.