Stowarzyszenie Przyjaciół Gryżyny

Stowarzyszenie Przyjaciół Gryżyny ma już swoją stronę internetową:

przyjaciele.gryzyna.pl

Znajdziecie tam wszystkie informacje o działalności Stowarzyszenia – zapraszam do jej odwiedzenia.

*************************************************************************************************

10 sierpnia zapraszamy na zebranie (szczegóły poniżej) – oby było nas tak dużo, jak ostatnio!

A już w najbliższą sobotę spotykamy się koło starej pałacowej fontanny. Być może nie wszyscy wiedzą, że miejsce to ma stać się wkrótce wspólną przestrzenią dla wszystkich mieszkańców, gdzie będą mogły odbywać się imprezy, festyny i rozmaite towarzyskie akcje. Powstaje plan zagospodarowania terenu, są pieniądze przeznaczone na ten cel z funduszu sołeckiego.

Jeśli chcielibyście mieć wpływ na przyszły wygląd tego miejsca, przyjdźcie w sobotę, 3 sierpnia, o 11, najlepiej uzbrojeni w łopaty. Chcemy odkryć stare schody, które prowadziły kiedyś ku fontannie – jeden z pomysłów jest taki, żeby odbudować je w dawnej formie. Były podobno ceglane, szerokie, obsadzone kwiatami … Więc: zapraszamy, Pan Kasowski podstawi przyczepę, żeby było łatwiej usunąć ziemię, żar pewnie będzie lał się z nieba, ale do sklepu niedaleko …

 

stow 001

Statut Stowarzyszenia Przyjaciół Gryżyny

 

 

Jedna odpowiedź na „Stowarzyszenie Przyjaciół Gryżyny

  1. zk pisze:

    piękna wieś i ciekawe wpisy odkrywające ludzkie osiedle. dobrze żeby było – jak tutaj czytam – by ludzie się nie dzielili. nie tylko gdy idzie o kolor skóry, ale też narodowość i to, czy urodziliśmy się w mieście albo na wsi, nie jestem intelektualistą, ale intuicja mówi że rozmyślania nt. Gryżyny są warte dyskusji.
    i co wynikło ze spotkania -jakie są propozycje?

Możliwość komentowania jest wyłączona.